Junior műszaki koordinátor

Keressük új csapattagunkat Junior műszaki koordinátor pozícióba.

Pozíciócsoport:
Egyéb
Munkavégzés helye:
1134 Budapest, Klapka utca 8.
Teljes munkaidő
Végzettség:
Főiskola
Egyetem
Kategória:

Mérnök

Építészmérnök

Építőmérnök

Projektmenedzsment

Speciális mérnöki területek

Munkába állás időpontja:
2023.01.02.

Junior műszaki koordinátor - lakófejlesztések

A WING Zrt. Magyarország egyik vezető, magyar tulajdonú ingatlanfejlesztő és beruházó cégcsoportja, melynek a LIVING a lakófejlesztésekre specializálódott márkája. További információi cégcsoportról a www.wing.hu , valamint projektjeinkről a www.livinghomes.hu honlapon található.

Keressük új csapattagunkat Junior műszaki koordinátor pozícióba.

A WING Zrt. és projektcégei által történő lakóingatlanfejlesztési projektek műszaki előkészítői feladatai, kivitelezőkkel való egyeztetés, ellenőrzés, különös tekintettel a vevői igények egyeztetésére, dokumentálására, ajánlatainak készítésére.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • szakmai kihívásokkal teli munkakör, izgalmas feladatok várnak rád;
  • együttműködő, támogató, fiatalos csapat vesz körbe;
  • nálunk vezetőink ajtaja mindig nyitva áll, bátran tudsz hozzájuk fordulni;
  • rugalmas munkakörnyezetet biztosítunk;
  • magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda;
  • közösségi élmények, rendszeres csapatépítők garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:

Előkészítés:

  • Kiviteli tervek ellenőrzése, ütközések, ellentmondások felkutatása.
  • Kiviteli tervek vevői egyeztetésre való előkészítése, egyeztetések szervezése, lebonyolítása.
  • Vevői igények rögzítése szöveges és rajzi formában, ezek alapján ajánlat készítése, megküldése a vevőnek.
  • Elfogadott ajánlatok jogi csapatnak való megküldése.

Kivitelezés:

  • Elfogadott vevői igények kivitelezőtől való megrendelése.
  • Módosítások elkészültének ellenőrzése, műszaki átadás-átvétel lefolytatása a kivitelezővel.
  • Vevői műszaki átadás és birtokbabadás szervezése, lebonyolítása, dokumentálása.
  • Lakások műszaki- illetve pénzügyi státuszának követése.

Projektzárás:

  • A záró riport vevői módosításokkal kapcsolatos részének elkészítése

  • építőmérnök/építész felsőfokúfokú iskolai végzettséggel rendelkezel (műszaki ellenőri szakképesítés előny);
  • ismered a kivitelezési piacot és speciális szakmai ismereteid vannak;
  • angolul kommunikációs szinten beszélsz;
  • 1-3 év gyakorlati tapasztalatod van a szakmában;
  • felhasználói szinten kezeled az MS Office alkalmazásokat, valamint a Cad programokat;
  • rendelkezel B kategóriás gépjárművezetői jogosítvánnyal;
  • precíz, pontos, megbízható a munkavégzésed;
  • csapatban és önállóan is egyaránt jól működsz;

Irodánkat Budapest XIII. kerületében a Klapka u. 8. szám alatt találod. Könnyen megközelíthető M3-as metróval, a Dózsa György u. és Göncz Árpád városközpont között.

Loading…