Felsővezetői asszisztens

Keressük új csapattagunkat Felsővezetői asszisztens pozícióba.

Pozíciócsoport:
Egyéb
Karrierszint:
Gyakornok
Munkavégzés helye:
1134 Budapest, Klapka utca 8.
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva
Végzettség:
Főiskola
Nyelvismeret:
Középfok B - Angol
Kategória:

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Irodavezető

Szakmai asszisztens

Személyi asszisztens

WING Magyarország egyik vezető, nagy múltú, magyar ingatlanfejlesztő és -befektető cégcsoportja. További információ a cégcsoportról a www.wing.hu honlapon található.

Keressük új csapattagunkat Felsővezetői asszisztens pozícióba.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

•          szakmai kihívásokkal teli munkakör, izgalmas feladatok várnak rád;

•          együttműködő, támogató, fiatalos csapat vesz körbe;

•          nálunk vezetőink ajtaja mindig nyitva áll, bátran tudsz hozzájuk fordulni;

•          magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda;

•          közösségi élmények, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnapok garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:

  • felsővezető napi munkájának támogatása;
  • az érkező vendégek fogadása, megbeszélések, találkozók időpontjának szervezése külső és belső partnerekkel;
  • naptár és tárgyalók kezelése, különös tekintettel a felsővezető programjaira);
  • az iroda közösségi tereinek, tárgyalóinak és irattárának rendben tartása;
  • irodaszer készlet ellenőrzése, rendelések intézése, rendelések kipakolása;
  • az aláírandó dokumentumok (döntéselőkészítő anyagok, számlák, szerződések) összerendezése és aláíratása;
  • a WING társosztályaival való folyamatos együttműködés;
  • folyamatos együttműködés a másik irodai asszisztens, recepciós kollégával, egymás helyettesítése;
  • a teljes projektcsapat támogatása adminisztratív teendők ellátásával.

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • felsővezetői asszisztenciában szereztél már releváns tapasztalatot;
  • angolul középszinten jól kommunikálsz, főként szóban, de írásban is;
  • felhasználói szinten kezeled a Microsoft Word, Excel-t, az Outlook levelező rendszert;
  • precizitással teljesíted a feladataid és képes vagy a határidők betartására, könnyen alkalmazkodsz a változásokhoz;
  • feladataidat lelkiismeretesen, megbízhatóan végzed;
  • képes vagy önállóan, de szeretsz csapatban is dolgozni, és nem okoz gondot, a másokkal való együttműködés.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület Máriássy út 7. és / vagy XIII. kerületében a Klapka u. 4. szám alatt találod.

Loading…