Garanciális kooridnátor

Keressük új csapattagunkat Garanciális koordinátor pozícióba.

Pozíciócsoport:
Egyéb
Munkavégzés helye:
1134 Budapest, Klapka utca 8. - Budapest
Teljes munkaidő
Végzettség:
Középiskola
Főiskola
Szakközépiskola
OKJ
Munkába állás időpontja:
2022.10.01.

Garanciális koordinátor - lakófejlesztések

Keressük új csapattagunkat Garanciális koordinátor pozícióba.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:
• szakmai kihívásokkal teli munkakör, izgalmas feladatok várnak rád;
• együttműködő, támogató, fiatalos csapat vesz körbe;
• nálunk vezetőink ajtaja mindig nyitva áll, bátran tudsz hozzájuk fordulni;
• rugalmas munkakörnyezetet biztosítunk;
• magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda;
•    közösségi élmények, rendszeres csapatépítők garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:
• a lakófejlesztésekkel kapcsolatos garanciális javítások, problémák kezelése;
• kapcsolattartás a vevőkkel telefonon és írásban;
• a kivitelezőkkel történő kapcsolattartás, számokérése, határidők betartatása;
• a garanciális javítások adminisztrálása és nyomon követése;
• garanciális visszatartások kezelése alvállalkozói és megrendelői szinten;
• garanciális visszatartások aktualizálása, nyomon követése;
•    riportok, adatbázisok vezetése, folyamatos frissítése.

• rendelkezel legalább középfokú szakirányú végzettséggel, előny, ha felsőfokú építőipari végzettséged van;
• Minimum 2-3 éves garanciális munkatapasztalattal rendelkezel;
• műszaki-gazdasági szemléletmód jellemez;
• MS Office felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel;
• kiváló problémamegoldó és jó kommunikációs készséged van;
• határozott, magabiztos fellépéssel rendelkezel;
•    vevőorientált beállítottságod van.

Irodánkat Budapest XIII. kerületében a Klapka u. 4. szám alatt találod. Könnyen megközelíthető M3-as metróval, a Dózsa György u. és Göncz Árpád városközpont között. Megvalósuló projektjeink is ebben a kerületben zajlanak.

Loading…
Juttatások
Bónusz
Céges laptop
Céges telefon