Projektvezető - Szállodafejlesztések

Keressük új csapattagunkat Projektvezető pozícióba!

Pozíciócsoport:
Egyéb
Munkavégzés helye:
1095 Budapest, Máriássy utca 7.
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva
Végzettség:
Egyetem
Főiskola
Nyelvismeret:
Középfok B - Angol
Kategória:

Építőipar, Ingatlan

Építőipar, Ingatlan vezető

Projektmenedzsment

Projektvezető - szállodafejlesztések

Az 1999-ben alapított WING Zrt. Magyarország egyik vezető, magántulajdonban lévő ingatlanfejlesztő és -befektető cégcsoportja, amely a hazai ingatlanpiac minden szegmensében aktív: az irodaprojekteken kívül portfóliójának részét képezik ipari, kiskereskedelmi, szálloda, valamint a lakóingatlanok. A WING a közép-európai ingatlanpiacon is meghatározó szereplő, többségi tulajdonában áll Lengyelország legnagyobb ingatlanfejlesztő vállalata, az ECHO Investment, illetve a vezető német lakó- és kereskedelmi ingatlanfejlesztő, a BAUWERT. Vállalatunk stabilitása és a folyamatos innováció iránti elkötelezettsége egyaránt garancia a minőségre és a megbízhatóságra. Célunk, hogy világszínvonalú és környezettudatos ingatlanfejlesztéseket valósítsunk meg, amelyek új funkciókkal, emberközpontú, élhető és inspiráló terekkel gazdagítják a környezetet és a közösségeket.

További információ a cégcsoportról a www.wing.hu honlapon található.

Keressük új csapattagunkat Projektvezető pozícióba.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • szakmai kihívásokkal teli munkakör, izgalmas feladatok várnak rád;
  • több, mint húsz éves stabil vállalati háttér, versenyképes fizetés;
  • együttműködő, támogató, fiatalos csapat vesz körbe;
  • nálunk vezetőink ajtaja mindig nyitva áll, bátran tudsz hozzájuk fordulni;
  • rugalmas munkakörnyezetet biztosítunk, home office lehetőséggel;
  • széleskörű egészségbiztosítási csomaggal támogatjuk kollégáink egészségmegőrzését;
  • kellemes környezet, magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda;
  • közösségi élmények, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnapok garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:

Előkészítés:

  • a fejlesztési koncepció kidolgozásának koordinálása (építészeti, funkcionális, marketing, sales);
  • a projektterv elkészítése és folyamatos aktualizálása, a projektcélok megvalósításához szükséges összes részfolyamatokra, műveletekre és módszerekre;
  • a projektterv részeként a projekt költségvetés kidolgozása és betartása;
  • A projektterv részeként az értékesítési és marketing terv elkészítésében, és jóváhagyatásában és végrehajtásában való közreműködés, valamint a marketing és a sales munkájának támogatása;
  • megbízás adása a kiválasztott tervezőnek, intenzív kapcsolattartás a tervezővel, a tervezési ütemezés betartásának felügyelete;
  • közreműködés a fővállalkozóval való szerződéskötésben;
  • javaslattétel a projekt szerződéses és elszámolási rendszerére, a szerződések előkészítése, nyomon követése;
  • bizonyos kivitelezési összeg alatt az ajánlati tárgyalások vezetése;
  • szükséges engedélyek beszerzése, egyeztetés a hatóságokkal és a közmű cégekkel, szerződéskötés.

Kivitelezés:

  • feladata a projekt teljes körű koordinációja, valamennyi részfolyamat összefogása;
  • a fővállalkozási szerződésben előírt beruházói közreműködés szervezése és irányítása;
  • műszaki vezetővel, közösen a fővállalkozói munkamegrendelések aláírása;
  • a helyszíni ellenőrzések és kooperációk megszervezése és irányítása, a menet közben szükségessé váló beruházói döntések előkészítése;
  • heti rendszerességgel beszámolás a projekt állásáról a projektértekezleten;
  • felkészülés a projekt tagok írásbeli jelentései alapján, és a projektértekezletek tematikus vezetése, a jegyzőkönyv jóváhagyása, illetve részvétel az egyéb egyeztetéseken., a jegyzőkönyv a projekt riport alapját képezi;
  • a projekt pénzügyi és számviteli elszámolási folyamatainak irányítása és felügyelete, a számlák ellenjegyzése a teljesítés igazolása alapján;
  • adatszolgáltatás a kontrolling részére, részvétel a havi kontrollingon;
  • a projekttel kapcsolatos menet közbeni változási igények előterjesztése, kezelése és lebonyolítása;
  • saját hatáskörben a pótmunkák megrendelésének jóváhagyása, a projekttervben meghatározott mértékben;
  • szükség esetén részvétel az új bérleti szerződések előkészítésében, bérlői tárgyalásokon;
  • műszaki egyeztetések elvégzése;
  • a bérlőkkel kapcsolatos változások menedzselése;
  • az üzemeltető koordinálása;
  • döntés a műszaki átadás-átvételről;
  • az épület üzemeltetésre való átadása a Műszaki vezetővel közösen.

Projektzárás:

  • Az utókalkulációs folyamatok irányítása;
  • A záró riport elkészítése.

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel, főként műszaki, esetleg gazdasági területen;
  • ingatlanfejlesztési projektekben és szállodafejlesztésekben is szereztél már több éves tapasztalatot;
  • minimum 3 - 5 év releváns szakmai gyakorlattal rendelkezel; min. 2 év vezetői tapasztalat előnyt jelent;
  • felhasználói szinten kezeled a MS Office programokat, előny, ha ismered a MS Project programot;
  • angol középfokú nyelvtudásod van, előny, ha további nyelvismerettel is rendelkezel;
  • B kategóriás gépjárművezetői jogosítványod van;
  • kiváló kommunikációs készséggel és problémamegoldó attitűddel rendelkezel;
  • szeretsz csapatban dolgozni, és nem okoz gondot, a másokkal való együttműködés.