Portfóliómenedzser – ipari fejlesztések

Keressük új csapattagunkat Portfóliómenedzser – ipari fejlesztések pozícióba.

Pozíciócsoport:
Egyéb
Karrierszint:
Gyakorlattal rendelkező
Munkavégzés helye:
1095 Budapest, Máriássy utca 7.
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
Főiskola
Egyetem
Nyelvismeret:
Középfok C - Angol

Az 1999-ben alapított WING Zrt. Magyarország egyik vezető, magántulajdonban lévő ingatlanfejlesztő és -befektető cégcsoportja, amely a hazai ingatlanpiac minden szegmensében aktív: az irodaprojekteken kívül portfóliójának részét képezik ipari, kiskereskedelmi, szálloda, valamint a lakóingatlanok. A WING a közép-európai ingatlanpiacon is meghatározó szereplő, többségi tulajdonában áll Lengyelország legnagyobb ingatlanfejlesztő vállalata, az ECHO Investment, illetve a vezető német lakó- és kereskedelmi ingatlanfejlesztő, a BAUWERT. Vállalatunk stabilitása és a folyamatos innováció iránti elkötelezettsége egyaránt garancia a minőségre és a megbízhatóságra. Célunk, hogy világszínvonalú és környezettudatos ingatlanfejlesztéseket valósítsunk meg, amelyek új funkciókkal, emberközpontú, élhető és inspiráló terekkel gazdagítják a környezetet és a közösségeket.

További információ a cégcsoportról a www.wing.hu honlapon található.

Keressük új csapattagunkat Portfóliómenedzser – ipari fejlesztések pozícióba. A WING ipari és logisztikai fejlesztésekért felelős üzletága, a WING Industrial az elmúlt 20 év alatt egyedülálló szakértelmet szerzett egyedi igényekre szabott raktárlogisztikai és gyártó-összeszerelő csarnokmegoldások terén és mára az egyik vezető hazai szereplővé vált az ipari és logisztikai ingatlanfejlesztések piacán.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • szakmai kihívásokkal teli munkakör, izgalmas feladatok várnak rád;
  • együttműködő, támogató, fiatalos csapat vesz körbe;
  • nálunk vezetőink ajtaja mindig nyitva áll, bátran tudsz hozzájuk fordulni;
  • magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda;
  • közösségi élmények, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnapok garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:

  • bérleti szerződések naprakész nyilvántartása és kezelése;
  • kiszámlázott, de meg nem fizetett számlakövetelések kezelése;
  • bérbeadás és szerződéskötés hatékony elősegítése;
  • bérlői kör magas szintű kiszolgálása és igényeik kezelése;
  • bérleti szerződések lejártának és megszűntetésének kezelése;
  • ingatlanok üzemeltetésének felügyelete és kapcsolattartás az üzemeltetővel;
  • capex és fit out tevékenységek támogatása és koordinálása;
  • ingatlanok üzleti terveinek készítése és monitoringja;
  • új ingatlanok átvétele és portfólióba illesztése;
  • nyilvántartások és adatbázisok karbantartása és fejlesztése;
  • bérlői panaszok és biztosítási események kezelése;
  • visszavétel, visszaalakítási költségek koordinálása;
  • bérlői biztosítások, bankgaranciák és óvadékok kezelése;
  • kiürítési nyilatkozatok kezelése és adminisztrációja.

  • felsőfokú műszaki/ gazdasági végzettséggel rendelkezel;
  • 3-5 év releváns tapasztalattal bírsz az ingatlankezelés, portfóliómenedzsment területén;
  • feladataidat lelkiismeretesen, megbízhatóan végzed;
  • képes vagy önállóan, de szeretsz csapatban is dolgozni, és nem okoz gondot, a másokkal való együttműködés, kommunikáció;
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességekkel rendelkezel;
  • proaktív a hozzáállásod;
  • angolul legalább középszinten kommunikálsz;
  • rendelkezel jogosítvánnyal.

Budapest, IX. kerület, Máriássy utca 7. vagy az adott projekt helyszíne.

Loading…
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat