Junior marketing munkatárs

Legyél Te is odaadó és elhivatott csapatunk új tagja, csatlakozz hozzánk Junior marketing munkatárs pozícióba.

Pozíciócsoport:
Egyéb
Munkavégzés helye:
1134 Budapest, Klapka utca 8. - Budapest
Teljes munkaidő
Végzettség:
Egyetem
Főiskola
Nyelvismeret:
Középfok B - Angol

JUNIOR MARKETING MUNKATÁRS

Az 1999-ben alapított WING a közép-európai ingatlanpiac és Magyarország egyik vezető, magántulajdonban lévő ingatlanfejlesztő és -befektető vállalatcsoportja, amely a hazai ingatlanpiac minden szegmensében aktív: az irodaprojekteken kívül portfóliójának részét képezik ipari, kiskereskedelmi, szálloda, valamint a lakóingatlanok.

A WING lakófejlesztésekre specializálódott hazai üzletága, a LIVING hazánk egyik vezető lakóingatlan-fejlesztője. Az okos és fenntartható megoldásokra, az energia- és költséghatékonyságra, valamint a közösségi szolgáltatásokra fókuszáló fejlesztő 2017-es alapítása óta átadott, illetve jelenleg fejlesztés alatt álló lakásainak száma megközelíti a 2000, eladott lakásainak száma pedig meghaladja az 1400 darabot.  A LIVING lakóparkokat pont ott és pont úgy építjük meg, - minőségi alapanyagokkal és szakértelemmel, hosszú távra tervezve - mintha saját magunknak készülnének. Tudatos lokációválasztással, fenntartható fejlesztéseinkkel minimalizáljuk a környezeti és közlekedési terhelést, jó ár-érték arányú beruházásainkkal örök értéket teremtünk.

Nap mint nap megdolgozunk a bizalomért, és bizonyítjuk, hogy az ingatlanfejlesztés egy sokrétű folyamat, melynek köszönhetően nem az ingatlan, hanem az élet minőségét fejlesztjük.

További információ a cégcsoportról a www.wing.hu, valamint a LIVING-ről a www.livinghomes.hu honlapon található. Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • szakmai kihívásokkal teli munkakör és izgalmas feladatok várnak;
  • az ingatlanpiac meghatározó ingatlanprojektjein dolgozhatsz;
  • elkötelezettek vagyunk a fenntarthatóság mellett;
  • együttműködő, támogató csapat vesz körbe;
  • rugalmas munkakörnyezetet biztosítunk;
  • magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda vár rád;
  • közösségi élmények, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnapok garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:

  • online kampányok koordinálása;
  • social media felületek ismerete és kezelése (Facebook/Instagram/Youtube/TikTok/Linkedin);
  • részvétel az üzletág CRM rendszerének fejlesztésében és adatbáziskezelésben;
  • eDM-ek összeállítása, e-mail marketing feladatok koordinálása;
  • közreműködés weboldalunk fejlesztésében, tartalmának monitorozásában, aktualizálásában;
  • online analitikák monitorozása;
  • márkákkal kapcsolatos kampányok kivitelezésében történő aktív részvétel;
  • kapcsolattartás és koordináció az ügynökségekkel;
  • konkurenciafigyelés, összehasonlítások és analizálás;
  • adminisztráció kezelése, szerződések előkészítése.

  • felsőfokú, marketing végzettséggel rendelkezel;
  • 1-3 éves tapasztalatot szereztél már hasonló munkakörben;
  • Google Analytics és Ads felhasználói szintű ismerete;
  • jártasság hírlevélküldő platformok és/vagy CRM-rendszerek használatában előnyt jelent;
  • magabiztos számítógépes ismeretekkel rendelkezel, főként MS Office: Word, Excel, Power Point, Outlook programokat illetően;
  • középszintű angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt;
  • nyitott vagy az újdonságok iránt;
  • jól kommunikálsz, jó szervező és problémamegoldó képességgel rendelkezel;
  • adminisztráció területén precíz és pontos vagy;
  • szeretsz csapatban dolgozni.