IT üzemeltetési munkatárs

Keressük új csapattagunkat IT üzemeltetési munkatárs pozícióba.

Pozíciócsoport:
Egyéb
Munkavégzés helye:
1095 Budapest, Máriássy utca 7.
Teljes munkaidő
Végzettség:
Középiskola

Az 1999-ben alapított WING Zrt. Magyarország egyik vezető, magántulajdonban lévő ingatlanfejlesztő és -befektető cégcsoportja, amely a hazai ingatlanpiac minden szegmensében aktív: az irodaprojekteken kívül portfóliójának részét képezik ipari, kiskereskedelmi, szálloda, valamint a lakóingatlanok. A WING a közép-európai ingatlanpiacon is meghatározó szereplő, többségi tulajdonában áll Lengyelország legnagyobb ingatlanfejlesztő vállalata, az ECHO Investment, illetve a vezető német lakó- és kereskedelmi ingatlanfejlesztő, a BAUWERT. Vállalatunk stabilitása és a folyamatos innováció iránti elkötelezettsége egyaránt garancia a minőségre és a megbízhatóságra. Célunk, hogy világszínvonalú és környezettudatos ingatlanfejlesztéseket valósítsunk meg, amelyek új funkciókkal, emberközpontú, élhető és inspiráló terekkel gazdagítják a környezetet és a közösségeket.

További információ a cégcsoportról a www.wing.hu honlapon található.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • szakmai kihívásokkal teli munkakör, izgalmas feladatok várnak rád;
  • együttműködő, támogató, fiatalos csapat vesz körbe;
  • nálunk vezetőink ajtaja mindig nyitva áll, bátran tudsz hozzájuk fordulni;
  • magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda;
  • közösségi élmények, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnapok garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

  • legalább középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel;
  • min. 2-3 éves szakmai tapasztalattal bírsz;
  • felelősségteljesen, proaktívan és önálló tudsz dolgozni, jó a problémamegoldó képességed, valamint ügyfélbarát a kommunikációd;
  • hardver területen, szerviz tevékenységben jártas vagy;
  • Microsoft Active Directory környezet (On-prem) Tartomány tagsággal rendelkezel, AD jogosultságkezelésének ismereted van;
  • windows szervereket ismered;
  • hálózati ismereteid vannak nagyvállalati környezetben; (LAN, WAN, VPN)
  • Microsoft kliens oldali szoftvereket ismered, használod; (O365 alkalmazások, Win10, Win11)
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel;

Feladataid lesznek:

  • magas szintű IT Helpdesk szolgáltatás nyújtása a cég munkavállalói részére;
  • munkaállomások telepítése/kiadása/visszavétele/cseréje/felülvizsgálata/szervizelése és ezek adminisztrálása;
  • rendszerhasználattal kapcsolatos felhasználói oktatások;
  • nyomtatók – fénymásolók üzemeltetése, kellékanyagok cseréje
  • informatikai nyilvántartási feladatok ellátása, dokumentációk napra készen tartása;
  • helpdesk ticketing rendszer kezelése;
  • telephelyek közötti munkavégzés;
  • riportok és rövid tájékoztatók készítése.