szenior elemző

Keressük új csapattagunkat Szenior elemző pozícióba.

Pozíciócsoport:
Egyéb
Munkavégzés helye:
1095 Budapest, Máriássy utca 7.
Teljes munkaidő
Végzettség:
Főiskola
Egyetem

Szenior elemző

Az 1999-ben alapított WING Zrt. Magyarország egyik vezető, magántulajdonban lévő ingatlanfejlesztő és -befektető cégcsoportja, amely a hazai ingatlanpiac minden szegmensében aktív: az irodaprojekteken kívül portfóliójának részét képezik ipari, kiskereskedelmi, szálloda, valamint a lakóingatlanok. A WING a közép-európai ingatlanpiacon is meghatározó szereplő, többségi tulajdonában áll Lengyelország legnagyobb ingatlanfejlesztő vállalata, az ECHO Investment, illetve a vezető német lakó- és kereskedelmi ingatlanfejlesztő, a BAUWERT. Vállalatunk stabilitása és a folyamatos innováció iránti elkötelezettsége egyaránt garancia a minőségre és a megbízhatóságra. Célunk, hogy világszínvonalú és környezettudatos ingatlanfejlesztéseket valósítsunk meg, amelyek új funkciókkal, emberközpontú, élhető és inspiráló terekkel gazdagítják a környezetet és a közösségeket.

További információ a cégcsoportról a www.wing.hu honlapon található.

Keressük új csapattagunkat szenior elemző pozícióba.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • szakmai kihívásokkal teli munkakör, izgalmas feladatok várnak rád;
  • huszonöt éves stabil vállalati háttér, versenyképes fizetés;
  • együttműködő, támogató, fiatalos csapat vesz körbe;
  • rugalmas munkakörnyezetet biztosítunk, home office lehetőséggel;
  • széleskörű egészségbiztosítási csomaggal támogatjuk kollégáink egészségmegőrzését;
  • kellemes környezet, magas színvonalú, modern, jól felszerelt iroda;
  • közösségi élmények, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnapok garantálják a kiváló munkahelyi légkört.

Feladataid lesznek:

  • ingatlanbefektetési és fejlesztési projektek értékelése, pénzügyi modellek, elemzések készítése;
  • döntéselőkészítő feljegyzések és igazgatósági előterjesztések készítése;
  • az üzleti lehetőségek portfólióra gyakorolt hatásának vizsgálata;
  • ingatlan eladások eredményének utókalkulációja, zárójelentések elkészítése;
  • közreműködés a cégcsoport általános és a társaság portfóliójában lévő ingatlanok egyedi stratégiájára vonatkozó javaslatok kidolgozásában.

  • felsőfokú gazdasági végzettséged van;
  • hasonló területen szereztél minimum 5 éves szakmai tapasztalatot;
  • magabiztos számítógépes ismeretekkel rendelkezel, főként MS Office: Word, Excel, Outlook programokat illetően;
  • angolul középfokon beszélsz.

Előny, de nem feltétel:

  • előnyt jelent az ingatlanterületen szerzett szakmai tapasztalat.